Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde
Zebra Perde

Zebra Perde
Zebra Perde son zamanlarda trendi yükselen bir mekanizmalı perde çeşitidir.
Zebra Perde ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığı ile çalışmaktadır.

Zebra perde, narin kumaşı ile bulunduğu mekana şık ve zarif görünüm kazandırır. Zebra Perdelerin kumaş renklerine uyumlu BEYAZ - KREM ve ELOKSALLI Alüminyum kutulu kasaları ile dekorasyonunuzu tamamlayıcı özelliği vardır.

Zebra Perde, küçük hareketlerle dış görüntüyü açma-kapama yaptığı gibi STOR PERDE işlevinde tamamen yukarı ve aşağı da hareket edebilir.
Zebra Perde, çift kat ithal kumaşı, ince dokumanın düzgün duruşunu sağlayan içi dolgulu alüminyum etek ağırlıkları ve kutusu ile maliyeti yüksek bir üründür. Malzeme maliyetlerinin yanısıra, özel Presli Kesim masaları da Zebra Perdenin üretimi için gerekli yüksek yatırımlardır.

Zebra Perde konusunda, biz eniyiperde.com olarak siz kullanıcılara önemli uyarılar yapmak istiyoruz. Şık ve zarif görünümlü zebra perdenin başlığında NARİN olduğunu özellikle vurguladık. Bu ince dokuma kumaşın, piyasa rekabetini arttırmak için yerli versiyonlarını kullananlar bulunmaktadır. Kumaş dokuma ülkemizin dünya ile rekabet ettiği en önemli ve başarılı sektörüdür. Ancak, kalite olarak söylemek istediğimiz, ülkemiz tüm mekanizmalı perde sistemlerini yurt dışından öğrenmiş ve ithal etmiştir. Bu nedenle zebra perde sistemine uygun olan ithal kumaşlar, iplik özelliği ve üzerindeki apre kaplaması ile kenar kesimindeki hassasiyeti, Zebra Perdenin deforme olmadan uzun ömürlü kullanımına imkan sağlar. Sadece fiyatı ve görüntüsü aynı diye satın alacağınız zebra perdelerde, kısa bir süre sonra kenar ipliklenmeleri ve tül inceliğindeki kumaşlarında sarkmalar oluşur. Bu durumlardan sizleri koruma adına, üretim tesislerimizi ve zebra perde dahil tüm sistemlerin üretim görüntülerini sayfalarımız arasında bulabilirsiniz.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.