Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Sun Screen Perde
Sun Screen Perde
Sun Screen Perde
Sun Screen Perde

Sun Screen Perde Galerisi
Screen perdeler güneş kırıcı özelliği ile iş yerlerinde iç ve dış cephelerde de kullanılabilen teknik bir malzemedir. Screen, ince file şeklinde üzeri cam elyafı dokunmuş pvc kumaştır. Aluminyum boru üzerine sarılarak zincir kontrollü bir mekanizma ile hareket ettirilir.
Sunscreen Stor perdeler, güneşi filtre edici, gölgeleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı içerikte kumaşlardan üretilir. Güneş ışınlarını filtre edici sun screen stor perdeler, screen (örgü) ve tül olmak üzere iki gruba ayrılır. Sun Screen (örgü) stor perdelerin ana işlevi güneş ışınlarını önemli ölçüde filtre edebilmekle birlikte, kapalı konumdayken dışarının görünmesini sağlamaktır.

Örtülü konumdayken, güneşin rahatsız edici ışınlarını filtre edebilmesinin yanı sıra, mekanın aydınlık kalmasına yardımcı olur. Bu sayede büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Sun Screen stor perde alırken dikkat etmeniz gereken, kumaş kesiminin ultrasonik bıcaklı tezgahlarda yapılmış olmasıdır. Aksi taktirde kısa bir süre sonunda perdelerinizin kenarları liflenerek estetik olmayan görüntüler oluşturur. Sun Screen perdeler, tv veya pc ekranına güneş ışınlarının yansıma oranını en aza indirir. Bu yüzden çoğunlukla iş yerlerinde tercih edilen seçenektir.

Sun Screen perde, cam elyafı üzerine pvc kaplamadır. Tül stor perde, Sun screen stor perdenin, ev için tasarlanmış hali diyebiliriz. Sun Screen perdeye göre oldukça dekoratiftir. Bu perdeyi, katlamalı perdelerin arkasında, işlevselliği arttırmak için çözüm olarak kullanabilirsiniz. Birbirleri ile uyum içinde çalışırlar. Gündüz katlamalı perdeniz açık konumdayken, tül storunuzu kapatarak, içerinin görünmesini engeller, aynı zamanda mekanın aydınlık kalmasına yardımcı olursunuz. Tek başına kullanıldığında da oldukça estetiktir. Şeffaflığı ile bulunduğu mekana derinlik kazandırır. Gölgeleyici stor perdeler, katmansız kumaşlardan oluşan, örtücüler grubundadır. Zengin renk ve desen seçenekleri ile oldukça dekoratiftir.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.