Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde
Stor Perde

Stor Perde Galerisi
Dekorasyonda artık tek bir modele ve seçeneğe kapılıp gitme devri kapandı. Bu modadan ev tekstili de nasibini alıyor. Bunların başında da mekanik aksamlı ürünler gelmektedir. Her gün yeni mekanizma modelleri piyasaya sürülmektedir. Ama yıllardır kullandığımız modellerde mevcuttur. Biraz değiştirilerek veya yeni bir kaç dokunuşla yenilenerek karşımıza çıkmaktadır. İşte stor perde bunların başında gelir. Ne kadar yeni ürünler üretilse de bu ürün kendine yer bulmayı başarmıştır.
NERELERDE KULLANILIR

Stor perde modelleri eskiden daha çok ofislerde kullanılırken şu anda hemen her evin camında ya da odada görebiliyoruz. En çok satılan modeller arasındadır. Evlerde genelde saten güneşlik yerine kullanılmaktadır. Son yıllarda çok çeşitleri, desenleri ve modelleri üretilmektedir. Bunlardan çok tercih edileni zebra modelleridir. Polyester, düz, desenli, simli, simsiz, sedefli, keten, pamuk, karartma, sunscreen vb perde ve seçenekleri vardır. Desenleri ve çok fazlasını mağazamızda bulabilirsiniz. Kumaş seçenekleri ve fiyatları farklıdır. Evlerde kullanılan çeşitlerine dilim, oyma ve boncuk ilave edilebilir. Böylece hareketli modeller elde edilir. Diğer çeşidi ise ikili mekanizmalı modelleridir. İkili mekanizmasında tül ve güneşlik aynı kasada çalışır. Yani tek aksamla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek modeldir. Temizliği de gayet rahattır.

KULLANILAN MEKANİZMANIN KALİTESİNE GÖRE STOR PERDE FİYATLARI

Stor modelleri diğer modellere göre daha ucuzdur. Perde modelleri kumaş ve mekanizma ile doğrudan ilişkilidir. Her cinsinin maliyeti farklıdır. Ucuz modelleri polyester kumaşlardır. En pahalısı karartma olanıdır. Maliyeti ise mekanik aksamın hammaddesi ile ilgilidir. Ayrıca aldığınız markanın verdiği garanti koşul ve süresi doğrudan fiyatı etkiler. İstendiği takdirde mekanizmaya motor ilave edilebilir. Somfy motor piyasadaki en yüksek motor fiyatlarıdır. Ama kaliteli isteniyorsa buna değer. Farklı olarak uzak doğu üretimi motorlar vardır. Ama çokta kaliteli ürünler değildir. İstenirse kumanda ile hareket ettirilebilir. Böylece yerinizden kalkmadan ister tek isterseniz tümü kumandayla çalıştırabilirsiniz. Kumanda fiyatları da çıkan stor perde modellerini biraz yükseltecektir.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.