Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Rustik Renso Perde
Rustik Renso Perde
Rustik Renso Perde
Rustik Renso Perde

Rustik Renso Galerisi
Rustik Perdelerde taşıyıcı borular (rustik) duvar veya tavana özel ayaklarıyla monte edilir. Kumaş perde ahşap veya metal halkalarla boru üzerinde hareket ettirilir.Kumaş perdeler isteğe göre farklı pilelerde dikilebilir.Metal ve ahşap olarak ikiye ayrılır.Metal olanları pirinç, krom olarak ahşap olanları meşe, ceviz, kiraz gibi renklerde üretilir. Perdeler, rustik borusu üzerinde, kullanılan rustik borusunun materyaline göre, ahşap veya metal halkalar ile, kumaş yada deri biritler ile, dekoratif metal halkalar ile, kumaşa adapte edilen kapsüller ile hareket eder. Rustikli perdede, tercihe göre, ikili rustik uygulaması yapılarak yada rustik borusu arkasına perde rayı takılarak, kumaş ve tül perde bir arada kullanılabilir

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.