Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Projeksiyon Perde
Projeksiyon Perde
Projeksiyon Perde
Projeksiyon Perde

Projeksiyon Perde Galerisi
Projeksiyon perdelerimizi yaylı ve motorlu olarak üretmekteyiz.
Projeksiyon perdesinin kalitesi, projeksiyon cihazından elde edeceğiniz görüntünün kalitesine etki eden önemli faktörlerden biridir. Evinizde home cinema amaçlı veya işyerinizde sunumlarınız için kullanacağınız projeksiyon perdenizi seçerken bazı kriterlere dikkat etmekte fayda vardır. Bu kriterlerden ilki perdede kullanılan kumaştır çünkü özel projeksiyon yüzeyinden farklı olarak sıradan bir kumaşın kullanılması görüntüde çözünürlük kaybına sebep olur. Birbaşka unsur da perdenin arka tarafına ışık geçirip geçirmediğidir. Projektörünüz ile projeksiyon perdenize yansıtma yaptığınızda görüntünün arka tarafa geçmesi ışık gücü kaybına ve böylece ön yüzeydeki asıl görüntüde parlaklığının azalmasına sebep olacaktır.

Motorlu Projeksiyon Perdesi Nasıl olmalıdır ve kalitesi ne olmalıdır ?

Motorlu Projeksiyon Perdesi , Motoru somfy ve mosel kullanılmaktadır. Fakat somfy pahalı bir üründür, talep çoktur somfy motora fakat mosel kullanmak daha avantajlı olduğu için yinede mosel kullanılmaktadır. Motorlu projeksiyon perdesi müşteri isterse siyah çerçeveli veya düz beyaz şekilde yapılmaktadır. çoğunlukla siyah çerçeveli perde tercih ediliyor neden siyah çerveli projeksiyon perdesi diyorsanız siyah çerçeveli olması görüntüyü dışarıya taşırmamak amaçlı net bir şekilde olması amaçlı kullanılmaktadır.

Motorlu projeksiyon perdesi uzaktan kumandalı veya butonlu olarak kullanılmaktadır. Müşteri ister kumandalı isterse butonlu tercih edebilir. Çoğunlukla müşterilerimiz uzaktan kumandalı projeksiyon perdesini tercih etmektedir. Motorlu projeksiyon perdesini istediğiniz boyutta durdurabilirsiniz.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.