Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Motorlu Perde
Motorlu Perde
Motorlu Perde
Motorlu Perde

Motorlu Perde Galerisi
Teknolojik rahatlık veya ihtiyaç, perde sistemlerinde de uzaktan kumanda yöntemiyle sağlanır. Yüksek ve geniş alanlarda ağırlaşan tek parça perdeler (6.50 mt en) motorlu ve uzaktan kumandalı sistemle rahatlıkla kullanılır.
Motorlu sistemler manuel yerine uzaktan kumanda ve/veya butonla kontrol edilen pratik sistemlerdir.

Motorlu mekanizma tercihi müşteriye kalmışsa da kimi durumlar için tek seçenek olabilir. Örneğin dikey ahşap perdeler için manuel kurulum yapılamaz. Benzer şekilde, geniş alanlara uygulanan sistemlerde de motorlu çalışma tek seçenektir. Sahne perdeleri de genelde motorlu olarak ayarlanır, hatta çift motorlu uygulama da olağandır. Kış bahçesi perdelerinde de motorlu kontrol yaygındır.

Tercih edilecek motorun orijini başka bir deyişle kalitesi yine müşteriye kalmıştır. Dünya çapında en önemli üreticilerden kabul edilen Somfy de, çok daha ekonomik seçimler olarak uzakdoğu modelleri de kurulabilir. Alman Elero motorları da en çok tercih edilenler arasındadır.

Farklı model yapıya sahip bu sistem tüm ihtiyaçlara cevap verir.Butonlu perde tercihi de kumanda ile beraber veya onun yerine uygulanabilir.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.