Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Hakkımızda
sonmodaperde

Kalitemiz tecrübemizin ürünü. Azmin, dayanışmanın, kararlılığın ve özenin birlikteliği ile yaratılan bir başarı öyküsü. Müşteri memnuniyetini herşeyden önemli gören firmamız sonmodaperde: "ürünlerimizde işlevsellik, estetik ve kalite çok önemli. Biz kendi tasarımlarımızla ithal firmaların kalite ve çizgisini yakalıyoruz. Bizim için küçük detaylar bile bir çıkış noktası olabilir. Hiç bir standarda bağlı olma zorunluluğu olmadan, istenilen ölçü ve tarzda perde üreten sonmodaperde klasikten moderne, kişisel üslup ve tercihler ön planda tutularak, tasarım, projelendirme ve uygulama yaparak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Verebileceğimiz en düşük fiyatlarla size kaliteden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçladığımız için. İnternetin bu geniş dünyasında size formalitelerle ya da resmiyetle değil samimiyetle destek olmayı istediğimiz için. Güveni ve anlayışı en ön planda tutmayı hedeflediğimiz için. Memnun kalmadığınız takdirde size yeni çözümler üretmek istediğimiz için.

Bize ulaşmak sosyal medyada da kolay:
www.facebook.com/sonmodaperde
www.twitter.com/sonmodaperde

Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile Müşteri Memnuniyetini benimseyen Son Moda Perde, hizmet sektöründe günümüze değin süren çalışmaları ile sektörde yenilikler yaratmış bir markadır.

Kullandığımız malzemelerin tamamı garantimiz altında olup ürünlerimiz yerli ve yabancı kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Ürünlerimiz dekoratif olarak ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacak nitelikte olup ayrıca kullanışlı ve kolay temizlenebilecek malzemeler öncelikli üretim seçeneklerimizdendir.

Müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü detay ürünlerimiz içerisinde gözetilerek sizlere sunulmaktadır.

Renk renk, desen desen ve çeşitli kumaş seçenekleri ile imal ettiğimiz perde modellerimiz ise şöyledir:

AHŞAP JALUZİ PERDE,
AHŞAP STOR PERDE,
SUN SCREEN,
KUMAŞ STOR PERDE,
DİJİTAL BASKILI PERDE;
KUMAŞ DİKEY PERDE,
PVC DİKEY PERDE,
MİKRO JALUZİ PERDE,
KIŞ BAHÇESİ,
GEMİ VE YAT PERDESİ,
SAHNE PERDESİ,

Perdecilik sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve geniş perde çeşitliliğimiz ve farklı hizmet kalitemiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya talibiz. Çünkü Son Moda Perde, Perde Sanatı demektir!

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.