Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Japon Perde
Japon Perde
Japon Perde
Japon Perde

Japon Perde Galerisi
Japon Perde Mekanizması, sizlere sonsuz özgürlük veren bir sistem perdesidir. Arzu ettiğiniz hertürlü kumaştan ve renkten konseptinize uygun paneller oluşturarak, hareketli bir perde elde edebilirsiniz.

Japon perde, ilk bakışta dikey perdeyi anımsatabilir. Farkı, banlarının daha geniş ve sabit olmasıdır. Özellikle geniş pencerelerde kendisini daha çok gösterir. Separatör olarak kullanılabilir. Bantları farklı malzemelerden üretilebilir. Bunlar; hasır, ahşap, her tür kumaştır.

Fransız camlar için çok uygun bir çözümdür yana doğru açılır ve kapanırlar.

İster kalın kumaş, ister ince tül ve isterseniz kağıt ürünler de kullanabilirsiniz.

Panel uzunluklarını zevkinize göre belirliyebildiğiniz bu sistemde yükseklik sınırlaması yoktur.

Japon perde panellerden oluştuğundan, isterseniz her panelde farklı renkleri de kullanabilirsiniz.

Japon Perde Mekanizması ( Teknik özellikleri )

Japon Perde, TEK AÇILIR ve ÇİFT AÇILIR olarak iki sistemde üretilir. Üst korniş içinde hareket eden koteksli ( cırt bantlı ) paneller ve panel sayısı kadar alt lamalardan oluşur. Ürünün tamamı birincil alüminyumdan çekilen elektrostatik beyaz boyalı profillerdir. Kumaş hariç olarak metre üzerinden satışı yapılmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak, kartelemizde bulunan tüm kumaşlarımızdan seçim yapabilirsiniz.
Panel Perde Mekanizması

Panel Perde de ise, mekanizma kullanılmaz. Üst ray kanallarında bulunan panellere tutturulan kumaş perdeler manuel (elle) olarak hareket ettirilir. Daha ekonomik ve pratiktir. Çok geniş mekanları hem örter, hem de istediğiniz aralıklarda açıp kapamanızı sağlayarak tekdüzelikten kurtulabilirsiniz.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.