Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Jaluzi Perde
Jaluzi Perde
Jaluzi Perde
Jaluzi Perde

Jaluzi Perde Galerisi
Jaluzi perde temizliği ve bakımı da son derece basittir. Metal jaluziler çift yöne dönme özelliğine sahip olduğundan kapalı konumda iken ıslak bir bez yardımıyla temizlene bilinir yada tozu alınabilir.

Jaluzi perdeler, geniş renk yelpazesi sayesinde ofislerde, iş yerlerinde ve evlerde tercih edilen sistemlerdendir.Jaluzi perdeler de kullanılan malzemelerin tamamı ithal malzemeler olup mekana uygun neme karşı dayanıklıdır.

Jaluzi perdeler ip ve çubuk sistemiyle çalıştığı gibi, iki cam arasında da butonlu, çubuklu veya motorlu sistem olarak da çalışabilmektedir. Ara bölmeler arasına (iki cam arasına) yerleştirilen jaluzi perdeler mekana şıklık kazandırırken aynı zamanda odaları birbirinden ayırmaktadır. Motorlu sistem sayesinde ise bir çok jaluzi perde aynı anda çalıştırılabilmektedir.

Mikro jaluzi perdelerin slaytlarının genişliği 16 mm ve 25 mm olarak değişmektedir.Alüminyum jaluzi perdelerin slaytları uzun şeritler halinde getirtilip, istenilen ölçüler doğrultusunda perde haline getirilmektedir.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.