Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > İp Perde
İp Perde
İp Perde
İp Perde temizlemesi kolay yıkanabilen örme tekniğiyle dokunmuş iplerden oluşur.

İp Perde Galerisi
İp perdeler tül perde tasarımında en yeni ve yaratıcı örneklerden biridir.
Evinizde hem spor hem de kalsik görünümü bir arada sunabilecek tek üründür.

İp perde dikey aralıklı iplerden oluşan bir perde modeli olup, simli parlak ve pullu çeşitleri vardır. Her türlü dekorasyonla beraber kullanılabilir. Boncuklarla beraber dekore edilebilir.

Farklı uygulamaları, kullanım amaçlarını inceledikçe, ip perdenin çok daha kullanışlı olacağını göreceksiniz.

İp perdeler; Son zamanlarda ip perde dekorasyonda hakettiği yeri alarak önemli ölçüde işimizi kolaylaştıran ekonomik, uygulaması kolay, pratik ve şık bir materyaldir. Tarzınız modern, pratik ve aynı zamanda şık mekan yaratmaksa ip perdeler sizin için iyi bir seçenek. Farklı askı boruları ve aksesuarlarla zenginleştirilebilen bu stil, klasik çizginin dışına çıkmak isteyen isteyenler için ideal. Klasik perde gibi kornişe rulet vasıtası ile tutturulabildiği gibi boruya geçirilerek rustik olarak da uygulanabilir.

İp perde son derece dekoratif görünümlü uygulandığı yerlere olağan üstü fark katar. Mekana göre çok geniş renk çeşitleri düz renkte ve simli olarak stilize edilmiş olanları mevcuttur. İp perdede daha farklılık ve hayal gücünüzü zorlayarak çeşitli tasarımlar yaratabilir, ip aralarına renkli taş ve boncuklar serpiştirerek, mekanınıza daha da canlılık katabilirsiniz.

İsteğe göre mekanizma da kullanım için yada korniş de kullanım için hazırlanabilir.
Bir çok renk seçeneği mevcuttur.İstenilen yüksekliklerde ayarlanması çok basittir.
Pullarda, simlerde ve boncuklarda kesinlikle kopma olmaz.

Artıları: Çok kolay kullanım, Uygun fiyat, düşük maliyet.  Kolay kullanma, yıkama ve asma.Bir çok renk seçeneği. Hem spor hem de klasik görünüm için uygun.

Kullanılan Çeşitler: Simli ip perde, desenli ip perde, pullu ip perde, boncuklu ip perde, jakar ip perde, polyester ip perde
Kullanıldığı yerler: Salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak ve diğer...
PERDE TASARIMINDA SINIRSIZ SEÇENEKLER
 • ip perde japon perde-panelperde stili uygulama
 • ip perde dikey perde stili uygulama
 • ip perde drapeli perde stili uygulama
 • ip perde katlamali perde stili uygulama
 • ip perde klasik kornişe uygulama
 • ip perde silindir şeklinde sütun uygulama
 • ip perde köşeli dikdörtgen sütunuygulama
 • ip perde bakir simli uygulama
 • ip perde gümüş simlii uygulama
 • ip perde rustik uygulaması
 • ip perde motorlu uzaktan kumandali
 • ip perde çeşitli modeller
 • ip perde boncuklu modeller
İp perde ev, ofis, otel lobilerinde, sanat galerilerinde, teşhir amaçlı magaza vitrinlerinde, dekorasyon unsuru olarak işinizi kolaylaştıran bir materyaldir. Temizlemesi kolay yıkanabilen örme tekniğiyle dokunmuş iplerden oluşur.

İp perde modelleri oda veya bölme perdesi şeklinde kullanılabilir. Fon uygulaması panel ve japon çeşitlerden seçilir ise iyi sonuçlar alınır. Modern desenli kumaşlar tercih edilmelidir.

Ürünle ile ilgili en büyük sorun nasıl temizleneceğidir. Makinenizde gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Yıkama torbası içinde yıkanmalıdır. Böylelikle çamaşır makinesinde dağılması önlenmektedir.

İp perde modelleri tercih edilecek camlara güneşlik olarak stor önermekteyiz. Yapılacak olan stor perdelerin eteklerine dilim ilave edilirse daha hoş görüntü elde edilmiş olur. Dilendiğinde boncuk ilave edilebilir.

Fiyatları diğer perdelere göre daha uygundur. Çünkü pile uygulaması yoktur. Birim fiyat alırken pahalı görünse bile toplam maliyette avantajlıdır.Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.