Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Dikey Perde
Dikey Perde
Dikey Perde
Ofislerden evlere, otellerden kafeteryalara hemen her yerde tercih edilebilen esnek çözümlerdir.

Dikey Perde Galerisi
Işık denetiminde son derece etkili bir çözüm olan dikey perde sistemleri, türlü uygulama seçenekleri ile kurulabilir. Uygulama alanları son derece çeşitlidir. Ofislerden evlere, otellerden kafeteryalara hemen her yerde tercih edilebilen esnek çözümlerdir. Size en en uygun dikey perde modelini adresinize numuneler ile gelecek olan perde dekoratörümüzle beraber karar verebilirsiniz…

DİKEY PERDE; Genellikle ofislerde uygulanır, pvc ve kumaş seçenekleri vardır. Ray üzerinde zincir vasıtasıyla 89 mm. veya 127 mm. kumaş veya pvc dikey şeritler 180 derece hareket ettirilerek çalışır. Kumanda ipi sayesinde perdeyi sağa veya sola hareket ettirebilir dilerseniz sağda,veya solda toplayabilirsiniz, arzuya göre ortadan ikiye sağa ve sola doğru açılım olduğu gibi ortaya doğru toplanabilme seçenekleri mevcuttur. Işıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. Hastane, dersane,laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Temizlik: Yıkanabilir özellikte bir üründür.

photo

 

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.