Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Blackout - Karatma Perde
Blackout - Karatma Perde
Blackout - Karatma Perde
Blackout - Karatma Perdeler genellikle oteller de, hastaneler de, gösteri salonların da, kullanılır.

Blackout - Karatma Perde Galerisi
Blackout - Karatma Perdeler özellikle doktorlar, polisler, gece çalışan müzisyenler, bebek odaları ve çok derin uykuyu sevenler için çok uygundur.

Karatma perdenin amacı odayı zifiri karanlık yapmak ikincisi ise güneşe karşı odayı soğuk tutmaktır. toplantı salonları, slayt gösterim yerleri, yatak odaları, çocuk odaları, konferans salonları, projeksiyon odaları ve aşırı güneş alan yerlerde kullanılır. Sıfır ışık geçirgen, çift kat malzemeden üretilmiş, kullanımı kolay, arızalanma riski hemen hemen hiç yoktur.

 

Bir diğer uygulama sistemi de sunscreenlerle beraber kombine olarak beraber kullanılmalarıdır. Bu şekilde ışığın istenen anda filtrelenerek alınması veya tamamen bloklanması mümkün olur. Kullanışlılığı ve zarif görünümü ile otel odalarında yoğun biçimde tercih edilir

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.