Facebook'dayız!
Twitter'deyiz!
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif

Kaliteli Ürün, Kalitel Hizmet ve En İyi Fiyat Politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen Sonmodaperde mekanızda ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermektedir.

İsterseniz (0 212) 325 25 45 numaralı hızlı ulaşım hattımızdan bize ulaşabilir veya iletişim formumuzdan bize mesaj yollayabilirsiniz.
Sonmodaperde > Ahşap Stor Perde
Ahşap Stor Perde
Ahşap Stor Perde
Ahşap stor perdelerin güneş ışığını kesme özelliği vardır ve tamamen kapalı olduğunda tül görevi görür.

Ahşap Stor Perde Galerisi
Ahşap stor perde evlerinize, ofislerinize yazlıklarınıza ahşap hasır doğallığı ve güzelliğini kazandırır. Ahşabın doğallığı gerçeğinin üstündedir. Ormanların esintisini evinize taşır. İnsanoğluna sıcaklığını vermiştir. Daha nice yıllar verecektir.

AHŞAP STOR,Uzakdoğu kökenli olup farklı desen ve renklerde dokunarak elde edilir. Ülkemizde yerli olarak da üretilmektedir. Ahşap yada bambu şeritlerin kumaş gibi dokunmasıyla elde edilen ürün, istenilen ebatlarda ölçüye göre özel kesim bıçaklarıyla kesilerek hazırlanır. Mekanizma sistemi jaluzi mekanizma sistemine benzer. Çekme ipini sarı tırtırlı topun sıkıştırmasıyla kilitleme yapar. Model olarak iki stilde uygulanır. Katlamalı ve rulo sistem. Katlamalı sistemde perdenin arkasına belirli mesafede tutturulan halkalar vasıtasıyla çekme ipi bu halkaların içinden geçirilerek perdenin etek kısmına tutturulur. İç mimaride birçok mekanın vazgeçilmez elemanıdır. Yazlıklarda, apartman dairelerinde, iş yerlerinde kullanılabilir. Güneşi direk alan pencerelerinizden gelen güneş ışığından ve yaz mevsiminden yakıcı güneşden sizi korur, şık ve estetik görünümüyle, her mekana uygulanabilir. Ahşap storlar kolay temizlenir, suyla yıkanabilir suya ve güneşe karşı dayanıklıdır.

  • Ahşap stor perdeler özel olarak üretilen iplerle kumanda edilebilir.
  • Rulo olarak toplanabilir.
  • 150nin üzerinde renk ve desen seçeneği mevcuttur.
  • Genelde uzak doğu menşelidir.
  • Yarı örtücüdür. Karartma modelleri de mevcuttur.
  • Ahşap stor perdeler de motorlu üretilebilir.
  • Motorlu ahşap stor perdeler, tüp motorlar sayesinde hareket ederler. Motorlu ahşap stor perdeler duvardan veya uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edilebilir.

 

Stor perde kullanıldığı her mekana uyum sağlayan sade görünüşlü bir sistemdir. Stor perdeler bir çok farklı kumaş seçeneğine sahiptir. Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici,filtre edici, gölgeleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri de mevcuttur.Tek başına kullanılabildiği gibi çeşitli perdelerle de kullanılabilir. Kumaşları kendine özgü aprelidir. Kendi kataloğu dışındaki kumaşlarla kullanılamaz. Seçiminizi yaparken ihtiyacınıza yönelik kumaşları tercih etmelisiniz.
photo

Ahşap stor perde uygulamalarında isteğe göre; perde kenarlarına biye ve/veya perde eteklerine boncuk ve nakış eklemesi yapabilecek modelleri içerir.Eğimli çatılarda ve şekilli uygulamalarda özellikle tercih edilmektedir.

Bütün ahşap stor perde çeşitlerimiz katlamalı yapabilme olanağımız mevuttur.

Bizden Haberler

copyright 2011 sonmodaperde.com | Her hakkı saklıdır | İçerikler özgün bilgiler olup kullanılması yasal sorumluluklar dogurur.